Як скачати відео з Ютуба

Конвертуйте і завантажуйте відео з Youtube в MP3, MP4, 3GP безкоштовно

clear-button-img
duration-icon
author-icon
Оберіть формат:
Завантажити
Завантажити
Converting
Шкода, але щось пішло не так .. Спробуйте знову.

Fastfrom.com - дозволяє завантажувати відео з YouTube з можливістю вибору якості відео. Також можна обрати зручний варіант: відео чи аудіо. Fastfrom.com конвертує URL-адреси для зручного завантаження файлів.

Як користуватись?

Дотримуйтесь цієї інструкції щодо завантаження відео для YouTube.

Спосiб 1

Якщо ви не хочете копіювати URL відео, є відмінний метод для вас:

Просто додайте "ff" до URL відео і натисніть Enter, після чого відео з Youtube буде відразу ж завантажено:

URL-адресу для завантаження за допомогою "ff": https://www.ffyoutube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

Спосiб 2

Крок 1: Оберіть відео, яке вам подобається

Спочатку скопіюйте URL-адресу відео. Потім відкрийте безкоштовний конвертер YouTube - Fastfrom.com.

Крок 2: Скопіюйте посилання

Далі вкажіть URL-адресу файлу. Оберіть формат, у який потрібно конвертувати файл. Тут ви можете обрати між усіма аудіо та відео форматами. Для відеофайлу оберіть відео з YouTube в mp4. У розділі "Вибрати якість відео" ви також можете вказати необхідні параметри. Потім натисніть «Завантажити».

Крок 3: Виберіть формат і завантажте

Ви отримаєте повідомлення про те, що ваше відео редагується. Залежно від розміру та тривалості відео швидкість процесу конвертації може змінюватися. Натисніть "Скачати це відео", щоб розпочати завантаження. Далі потрібно вказати місце зберігання на своєму комп’ютері та знайти відео у своїх завантаженнях.

Fastfrom.com автоматично аналізує вставлене посилання. Вам будуть запропоновані варіанти завантаження. Ви можете налаштувати формат, а також якість.

Ви також можете завантажити субтитри, якщо хочете. Налаштуйте параметри відповідно до ваших потреб.

Завантажуйте відео безкоштовно

Fastfrom.com - найкращий завантажувач YouTube, який надає безкоштовні послуги та відрізняється від інших завантажувачів відео тим, що ви можете скачати всі відео з плейлистів або каналу YouTube в один клік, за допомогою функції "Безкоштовне завантаження з YouTube".

Ви можете завантажувати відео YouTube, вбудовані на інший веб-сайт і додавати нові URL-адреси під час завантаження та обирати якість відео, зберігати відео з YouTube та історію завантажень або шукати за назвою у завантажених відео. Це також дозволяє легко визначити якість та тип відео на YouTube.

Чи законно скачувати відео з YouTube?

Законно скачувати відео з YouTube, оскільки вміст завантажується туди добровільно. Завантажуючи, ви створюєте лише приватну копію на своєму пристрої.

Чому завантаження з YouTube не працює?

Відеоплатформа YouTube іноді створює перешкоди для програм, які можуть завантажувати відео з сайту. Однак розробники часто швидко знаходять способи обійти ці перешкоди, щоб завантаження YouTube знову працювали.

Як отримати музику з YouTube?

Завантаження музики з YouTube теж не є незаконним. Ця безкоштовна послуга дозволяє конвертувати відео з YouTube у mp3.