Youtube videoları nasıl indirilir

Youtube videolarını MP3, MP4, 3GP formatlarında ücretsiz olarak dönüştürün ve indirin

clear-button-img
duration-icon
author-icon
İndirme seçeneğinizi seçin:
İndir
İndir
Converting
Üzgünüz, bir şeyler ters gitti ... Lütfen daha sonra deneyin.

Fastfrom.com - videonun kalitesini seçme yeteneği ile YouTube videolarını indirmenize olanak tanır. Uygun yolu, videoları veya sesi seçin. Fastfrom.com, URL`leri indirilebilir dosyalara dönüştürür.

Nasıl kullanılır?

YouTube videolarının nasıl indirileceği ile ilgili bu talimatı izleyin.

YÖNTEM 1

Video URL`sini kopyalamak istemiyorsanız, sizin için harika bir yöntem var:

Video URL`sine "ff" eklemeniz ve enter tuşuna basmanız yeterlidir, ardından Youtube videosu anında indirilecektir:

"ff" ile indirilecek URL: https://www.ffyoutube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

YÖNTEM 2

1. Adım: Beğendiğiniz bir video seçin

Önce videonun URL`sini kopyalayın. Ardından ücretsiz YouTube dönüştürücü - Fastfrom.com`u açın.

2. Adım: Bağlantıyı kopyalayın

Şimdi dosyanın URL`sini yapıştırın. Dosyanın dönüştürülmesini istediğiniz formatı aşağıda belirtebilirsiniz. Burada tüm ses ve video formatları arasından seçim yapabilirsiniz. Video dosyası için youtube videosunu mp4`e seçin. "Video kalitesini seç" altında video kalitesini de ayarlayabilirsiniz. Ardından "İndir" e tıklayın.

3. Adım: Bir format seçin ve indirin

Videonuzun düzenlendiğini belirten bir mesaj alacaksınız. Videonun boyutuna ve süresine bağlı olarak buradaki süre değişebilir. İndirmeye başlamak için "Bu videoyu indir" i tıklayın. Burada bilgisayarınızda bir saklama konumu belirleyebilir veya videoyu indirmelerinizde bulabilirsiniz.

Fastfrom.com eklenen bağlantıyı otomatik olarak analiz edecektir. Daha sonra indirme seçenekleri sunulacak. Formatı ve kaliteyi ayarlayabilirsiniz.

İsterseniz altyazıları da indirebilirsiniz. Ayarları ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

Videoları ücretsiz indirin

Fastfrom.com - en iyi youtube indiricisi ve ücretsiz hizmet sağlar ve diğer video indiricilerden farklı olarak, "Ücretsiz YouTube İndirme" özelliğini kullanarak tek tıklamayla oynatma listesi veya kanalı bir YouTube`dan tüm videoları indirme yapabilirsiniz.

Başka bir web sitesine yerleştirilmiş YouTube videolarını yükleyebilir ve indirip video kalitesini ayarlarken youtube videosunu kaydederken ve indirme geçmişinde yeni URL`ler ekleyebilir ve indirdiğiniz videolarda başlıkları arayabilirsiniz. Ayrıca, YouTube`daki videoların kalitesini ve türünü belirlemeyi de kolaylaştırır.

YouTube`dan video indirmek yasal mı?

YouTube`dan video indirmek yasaldır çünkü içerik oraya gönüllü olarak yüklenir. İndirerek, cihazınızda yalnızca özel bir kopya oluşturursunuz.

YouTube indirme neden çalışmıyor?

YouTube video platformu bazen siteden video indirebilen programların önüne engeller koyar. Bununla birlikte, geliştiriciler, YouTube indirmelerinin tekrar çalışmasını sağlamak için genellikle bu engellerin üstesinden hızlı bir şekilde yollar bulur.

YouTube`dan nasıl müzik alabilirim?

YouTube`dan müzik indirmek de yasa dışı değildir. Bu ücretsiz hizmet youtube videosunu mp3`e dönüştürmenize olanak tanır.