Youtube`dan mp4`e

YouTube`u ücretsiz çevrimiçi olarak mp4`e dönüştürün

clear-button-img
duration-icon
author-icon
İndirme seçeneğinizi seçin:
İndir
İndir
Converting
Üzgünüz, bir şeyler ters gitti ... Lütfen daha sonra deneyin.

Videolar nasıl indirilir

Her kullanıcı, birkaç basit adımda ilgisini çeken bir video klibi indirebilir.

YÖNTEM 1

เพียงเพิ่ม "ff" eklemeniz ve enter tuşuna basmanız yeterlidir, ardından Youtube videosu anında indirilecektir:

"ff" ile indirilecek URL: https://www.ffyoutube.com/watch?v=-e4HRHywkRE

YÖNTEM 2

Bunu yapmak için, videonun bağlantısını almanız, servis sayfasındaki alana eklemeniz, kaliteyi belirtmeniz ve indirme düğmesini tıklamanız yeterlidir. Sadece birkaç saniye içinde, dosya maksimum hızda kullanıma sunulacak ve indirilecektir.

Örneğin bir klipten yalnızca bir ses parçası indirmeniz gerekiyorsa, seçeneklerden mp3 formatında indirmeyi seçebilirsiniz. Hizmetin tüm avantajlarını takdir etmek için, özellikle tüm ziyaretçiler için ücretsiz olarak çalıştığı için kullanmaya çalışmalısınız.

FastFrom.com hizmeti sayesinde YouTube`dan herhangi bir videoyu indirmek daha kolay hale geldi

YouTube`da düzenli olarak ilginç videolar yayınlanır. Bazıları o kadar çok beğenilebilir ki, onları video barındırmanın dışında daha fazla görüntülemek için saklamak isteyebilirsiniz. Ek olarak, bazen içerik oluşturucular videonun bir bölümünü kendi kanallarından siler. Özel bir hizmet, herhangi bir video dosyasını çeşitli kalite seçenekleriyle indirebileceğiniz yardımı ile onları kaybetmemenize yardımcı olacaktır.

FastFrom hizmetinin avantajları

Web`deki diğer benzer uygulamalar ve sayfaların yanı sıra, bu hizmet aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Kaydolmaya gerek yok. Resmi web sitesine bakan herhangi bir misafir, youtube`dan mp4`e dönüştürücü ile aynı tüm işlevlere erişebilir.
  • Herhangi bir dosya yüklenir. Bunu yapmak için, bağlantıyı video sayfasından kopyalayıp uygun alana yapıştırmanız yeterlidir.
  • Bir kalite seçeneği vardır. Youtube`dan mp4`e dönüştürücü sonrasındaki videonun minimum yer kaplaması gerekiyorsa, açılır listeden uygun olanı seçerek videoyu düşük kalitede indirebilirsiniz.
  • Tüm cihazlar için destek var. Geliştiriciler, PC`ler ve mobil cihazlar için ayrı uygulamalar değil, web`de bir sayfa oluşturmada ifade edilen çok yönlülüğü elde etmeye çalıştılar
  • Dönüştürme hızlandırılmış modda gerçekleşir. Videonun herhangi bir cihazda açılabilmesi için normal mp4 formatına dönüştürülür.