Youtube `dan mp3` e

YouTube`u ücretsiz çevrimiçi mp3`e dönüştürün

clear-button-img
duration-icon
author-icon
İndirme seçeneğinizi seçin:
İndir
İndir
Converting
Üzgünüz, bir şeyler ters gitti ... Lütfen daha sonra deneyin.

Bir videonun yalnızca ses kısmı YouTube`dan nasıl indirilir

ในการดาวน์โหลดแทร็กเสียงคุณจะต้องดำเนินการง่ายๆหลายวิธี:

YÖNTEM 1

Video URL`sine "ff" eklemeniz ve enter tuşuna basmanız yeterlidir, ardından Youtube videosu anında indirilecektir:

"ff" ile URL สำหรับดาวน์โหลดด้วย https://www.ffyoutube.com/watch?v=-e4HRHywkRE

YÖNTEM 2
  1. FastFrom.com servis sayfasını uygun araçla açın.
  2. Alandaki ilgilendiğiniz videoya bir bağlantı ekleyin. Farklı formatlardaki linkler kullanılabilir ve tam liste bir liste şeklinde sunulur.
  3. Onayla düğmesine tıklayın ve dönüştürme işleminin bitmesini ve istenen mp3 dosyasını indirmesini bekleyin.

Film müziğini tek bir tıklamayla YouTube videolarına indirin

YouTube`da ilginizi çekebilecek bir ses parçası olan birçok video var. Bunlar çeşitli klipler, tanıtım videoları veya fragmanlardır. Yalnızca youtube`dan mp3`e dönüştürülmüş ses elde etmek için, daha önce kullanıcılar videoyu siteden indirmek için bir yöntem aramalı, ardından ses akışını ondan ayırmalı ve mp3`e dönüştürmeliydi. Bu hizmet sayesinde, uygun bir çevrimiçi arayüz kullanarak gereksiz işlemlerden kaçınabilirsiniz.

Youtube videosundan mp3`e dahil tüm işlevlerin entegrasyonu sayesinde artık YouTube`dan tek bir tıklamayla ses indirebilirsiniz. Bu, özellikle tüm bağlantı listesinden bir kerede indirme yaparken çok fazla zaman kazanmanıza olanak tanır. Bu, çok iş parçacıklı modda çalışma yeteneği ile yardımcı olur.

Hizmeti oluştururken, geliştiriciler onu olabildiğince evrensel hale getirmeye çalıştı. Bu nedenle herhangi bir masaüstü veya taşınabilir cihazdan açılabilen bir web sayfasıdır. Herhangi bir ek uygulama yüklemeden. Ayrıca bu hizmet aracılığıyla youtube`u mp3`e dönüştürebilirsiniz.

Hizmetin diğer avantajlarının yanı sıra, ayrı bir hesap açmaya gerek yoktur. Youtube`dan mp3`e dahil tüm işlevler misafir modunda mevcuttur. Bu nedenle, her ziyaretçi kendi hesabını oluşturmak için ek zaman kaybı olmadan ses dosyalarını mp3`e kaydetme seçeneğini kullanabilir.