Jak pobrać z YouTube

Konwertuj i pobieraj filmy z YouTube`a w formacie MP3, MP4, 3GP za darmo

clear-button-img
duration-icon
author-icon
Wybierz opcję pobierania:
Ściągnij
Ściągnij
Converting
Przepraszamy, coś poszło nie tak ... Spróbuj później.

Fastfrom.com - umożliwia pobieranie filmów z YouTube z możliwością wyboru jakości wideo. Wybierz wygodny sposób, filmy lub audio. Fastfrom.com konwertuje adresy URL na pliki do pobrania.

Jak używać?

Postępuj zgodnie z instrukcjami jak pobierać filmy z YouTube.

METODA 1

Jeśli nie chcesz kopiować adresu URL filmu, jest dla Ciebie świetna metoda:

Po prostu dodaj "ff" do adresu URL filmu i naciśnij Enter, a wideo z YouTube zostanie natychmiast pobrane:

Adres URL do pobrania z "ff": https://www.ffyoutube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

METODA 2

Krok 1: Wybierz film, który Ci się podoba

Najpierw skopiuj adres URL filmu. Następnie otwórz darmowy konwerter YouTube - Fastfrom.com.

Krok 2: Skopiuj link

Teraz wklej adres URL pliku. Poniżej możesz określić format, na jaki chcesz przekonwertować plik. Tutaj możesz wybierać między wszystkimi formatami audio i wideo. W przypadku pliku wideo wybierz wideo z YouTube do mp4. W sekcji „Wybierz jakość wideo” możesz także ustawić jakość wideo. Następnie kliknij „Pobierz”.

Krok 3: Wybierz format i pobierz

Otrzymasz wiadomość, że Twój film jest edytowany. W zależności od rozmiaru i czasu trwania filmu, czas trwania w tym miejscu może się różnić. Kliknij „Pobierz ten plik wideo”, aby rozpocząć pobieranie. Możesz określić lokalizację przechowywania na swoim komputerze tutaj lub znaleźć wideo w pobranych plikach.

Fastfrom.com automatycznie przeanalizuje wstawiony link. Zostaną wyświetlone opcje pobierania. Możesz dostosować format, a także jakość.

Jeśli wolisz, możesz także pobrać napisy. Dostosuj ustawienia do swoich potrzeb.

Pobieraj filmy za darmo

Fastfrom.com - najlepszy program do pobierania z YouTube i zapewnia bezpłatną usługę i różni się od innych programów do pobierania wideo tym, że możesz pobrać wszystkie filmy z YouTube listę odtwarzania lub kanał za pomocą jednego kliknięcia, korzystając z funkcji „Bezpłatne pobieranie z YouTube”.

Możesz przesyłać filmy z YouTube osadzone na innej stronie internetowej i dodawać nowe adresy URL podczas pobierania i ustawiania jakości wideo zapisuj wideo z YouTube oraz historię pobierania i wyszukiwać tytuły w pobranych filmach. Ułatwia również określanie jakości i typu filmów w YouTube.

Czy pobieranie filmów z YouTube jest legalne?

Pobieranie filmów z YouTube jest legalne, ponieważ treści są tam zamieszczane dobrowolnie. Pobierając, tworzysz tylko prywatną kopię na swoim urządzeniu.

Dlaczego pobieranie z YouTube nie działa?

Platforma wideo YouTube czasami stwarza przeszkody na drodze programów, które mogą pobierać filmy z witryny. Jednak programiści często szybko znajdują sposoby na obejście tych przeszkód, aby ponownie uruchomić pobieranie z YouTube.

Jak mogę pobrać muzykę z YouTube?

Pobieranie muzyki z YouTube również nie jest nielegalne. Ta bezpłatna usługa umożliwia konwersję wideo z YouTube do formatu mp3.